wtorek, 6 sierpnia 2013

DZISIEJSZE BLOGOWANIE

Zauważyłyśmy to już dawno, ale dopiero teraz odważyłyśmy się o tym  napisać. Dzisiejsze blogi (zazwyczaj dziewczyn) opierają się na wyświetleniach, obserwatorach i komentarzach. Bez nich nie byłoby sensu prowadzić e-pamiętnika! NIESTETY! Wiele autorek blogów wręcz błaga o obserwację. Piszą komentarze w stylu 'Obserwujemy? Zapraszam do mnie ' TU LINK BLOGA  '.

 OBSERWATORZY. 

To właśnie oni napędzają to 'koło'. Bez nich nie było by: 


komentarzy
wyświetleń
dobrych statystyk 

Dlatego też tak wielu Nam, że tak się wyrażę "blogerkom" tak bardzo na nich zależy...
Szczerze mówiąc, według nas (D i L) popularność bloga powinna zależeć przede wszystkim od wpisów! Najważniejszymi atutami, którymi blogerka powinna się chwalić, muszą być wpisy! Ciekawe, nie przynudzające, o różnej tematyce wpisy - po prostu DOBRE WPISY (!)

Więc, jeśli jakieś dziewczyny dostrzegają podobieństwo pomiędzy sytuacjami krytykowanymi przez Nas, a swoim lub znajomym blogowaniem, proszę o zastanowienie.
Przecież to bez sensu mieć 100 obserwatorów, którzy nie czytają W OGÓLE postów! Dla Nas to logiczne, że lepiej mieć 5, 10, 20, takich, którzy przynajmniej przeglądają niemal wszystkie nasze zapiski i chętnie, codziennie sprawdzają czy na ich ulubionych blogach pojawiło się coś nowego.

POWYŻSZYM WPISEM, NIE CHCIAŁYBYŚMY NIKOGO URAZIĆ. NIE PODAJEMY PRZYKŁADÓW (chociaż mogłybyśmy) ani NIE KRYTYKUJEMY ŻADNYCH BLOGÓW. KAŻDY MA PRAWO DO ROBIENIA TEGO CO MU SIĘ PODOBA NA WŁASNEJ STRONIE. TEN POST MA PO PROSTU TROCHĘ PRZYBLIŻYĆ WAM NASZE ZDANIE.

1 komentarz: